UŞAKLI MİLLİ FUTBOLCU EMRE MOR’UN ACI GÜNÜ

Tarih: 04-10-2017

UŞAKLI MİLLİ FUTBOLCU EMRE MOR’UN ACI GÜNÜ Uşaklı Milli futbolcu Emre Mor’un, 69 yaşındaki dedesi Hüseyin Mor vefat etti. Hüseyin Mor’un cenazesi, Sivaslı İlçesine bağlı Tatar kasabasındaki camii de kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.
 

Almanya Liginde Borussia Dortmund takımında forma giydiği sırada ve oynadığı futbolla dikkatleri üzerine çeken Emre Mor, kısa sürede Milli Takıma çağırılmıştı. Uşaklı bir ailenin çocuğu olan Emre Mor’un bu başarısı, Uşaklıları da memnun etmişti.
 
Türk futbolunun yeni yıldız adayı olarak gösterilen 19 yaşındaki Emre Mor, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki performansıyla Uşak'ta yaşayan akrabalarını da gururlandırdı. Şampiyonada Çek Cumhuriyeti karşılaşmasındaki mücadelesiyle sosyal paylaşım sitelerinde adından en fazla bahsedilen kişi haline gelen milli futbolcu Emre Mor'u, Uşak'ın Sivaslı ilçesine bağlı Tatar Kasabasında yaşayan dedesi, babaannesi ve amcası da yakından takip ederek mutlu oluyorlardı.
 
Emre Mor'un 69 yaşındaki dedesi Hüseyin Mor, "Milli maçta Emre forma giydi, izlerken neler hissettiniz?" sorusu üzerine gözyaşlarını tutamamıştı.

Uşak Olay Medya Ailesi olarak Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !