Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi istişare toplantılarına devam ediyor

Tarih: 24-11-2017

Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi istişare toplantılarına devam ediyor Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi İl Protokol üyeleri eşleri, Emniyet Müdürlüğü personeli eşleri ve İl Jandarma Komutanlığında görevli subay-astsubay eşleri ile ayrı ayrı istişare toplantıları düzenledi.
 
Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi  ilk olarak Has Bahçe Polis evinde İl Protokol üyeleri eşleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Ardından İl Jandarma Komutanlığında görevli subay-astsubay eşleri ile kahvaltıda bir araya gelen Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi, son olarak Emniyet Müdürlüğünde görevli emniyet mensubu personel eşleri ile bir araya gelerek istişarede bulundu.
 
Ülkemizin her geçen gün daha da ileri gitmesi için herkesin üzerine görevler düştüğünü vurgulayan Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi yaptığı değerlendirmede: “Son yılarda her alanda gösterdiği yükselişle, ‘Yön verilen değil; yön gösteren’ ülke konumuna gelen Türkiye Cumhuriyeti, bu ilerleyişini arttırarak devam ettirmek zorundadır. Devam ettirmek zorundadır çünkü Türkiye Cumhuriyeti Anadolu’da hüküm süren bir devlet olmaktan çok öte, İslam coğrafyasının sağlam direği, mazlumların umudu, yükselişteki ülkelerin meşalesidir. Bu noktaya gelmek kolay olmadığı gibi bu yükselişi devam ettirmek  daha da zordur. Bunu içindir ki görevimiz ne olursa olsun Devletimiz hedeflerine ulaşması izin azami gayreti göstermeliyiz. Yaptığımız işi en iyi şekilde yapmalı, mutlaka daha çok çalışmalı, görevlerimizin yanında Sivil Toplum Kuruluşlarının faydalı etkinliklerine destek olmalı ve en önemlisi attığımız her adımda ülkemizin menfaatlerini ön planda tutmalıyız.
 
İşte biz de yerelde Uşak’ta toplamda ülkemize her türlü gelişime katkı sağlayabilmek amacıyla sık sık bayanlarla bir araya gelip istişarelerde bulunuyoruz.  Bu istişarelerde fikir alışverişinde bulunup, katılımcıların tamamına söz vererek istek ve sorunlarını dinliyoruz. Aldığımız notları ve yaptığımız değerlendirmeleri Sayın Valimize ileterek İlin sorunlarının çözümü veya güzel etkinliklerin ortaya çıkmasında Devletimize yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Önümüzdeki günlerde de çeşitli platformlarda istişareler yaparak en geniş katılımla ilin yönetiminde kadınlarımızın da söz sahibi olmasına katkı sağlayacağız.” dedi.
 
 
İstişare toplantılarında Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendinin yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Hulusi Kaya’nın eşi Gülgün Kaya, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’in eşi Şule Ergüder,  İl Jandarma Komutanı J. Albay Yalçın Baysal’ın eşi Hülya Baysal da hazır bulundu.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !