Vali Salim Demir emekli öğretmenlere hizmet şeref belgesi ve plaket verdi

Tarih: 29-11-2017

Vali Salim Demir emekli öğretmenlere hizmet şeref belgesi ve plaket verdi 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle 2017 yılında hizmetini tamamlayarak emekli olan öğretmenler onuruna Vali Salim Demir tarafından yemek verildi.

Öğretmen evinde gerçekleştirilen yemeğe Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir'in yanı sıra, Vali Yardımcısı Sait Topoğlu, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin ile eşleri ve emekli öğretmenler katıldı.
 
Yemekte konuşan Vali Salim Demir her mesleğin emekliliğinin güzel olduğunu ancak öğretmenlerin emekliye ayrılmasının ayrı bir güzellik taşıdığını ifade ederek "Artık yıllarca emek vererek yetiştirdiğiniz öğrencilerinizi uzaktan seyrederek mutlu olmanın gururunu yaşayacaksınız. Yıllarca eğitim alanında büyük bir özveri ile hizmet vererek emekliliği hak etmiş siz kıymetli öğretmenlerimize emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor; sağlıklı ve mutlu nice yıllar temenni ediyorum" dedi.
 
Akşam yemeğinin ardından emekli öğretmenler için hazırlanan hizmet şeref belgesi ve plaketler Vali Salim Demir tarafından takdim edildi. Program belge ve plaket takdiminin ardından sona erdi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !