VALİ DEMİR 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLİ YAKINI BULUNAN EMNİYET MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Tarih: 05-12-2017

VALİ DEMİR 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLİ YAKINI BULUNAN EMNİYET MENSUPLARIYLA BULUŞTU Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle İl Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen kahvaltılı programda engelli yakını bulunan emniyet mensupları ve aileleriyle biraraya geldi.
 
Hasbahçe polis evinde düzenlenen kahvaltı programına Vali Salim Demir ve eşi Nezahat Demir'in yanı sıra İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi Şule Ergüder, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri, engelli yakını bulunan emniyet mensupları ve aileleri katıldı.
 
3 Aralık Dünya Engelliler gününde engelli yakını bulunan emniyet mensuplarıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti belirten Vali Salim Demir, "Devlet olarak bize düşen, engelli vatandaşlarımızın haklarını gözeterek, yaşantılarında karşılaştıkları sıkıntılardan, mümkün olanları ortadan kaldırmak, kalkması mümkün olmayanları da en asgari düzeye çekmektir" dedi.
 
İnsanların mutlu ve değerli olduğunu bildiği toplum ve devletlerin mutlaka bulundukları konumdan daha üst seviyelere yükseldiğini ifade eden Vali Demir, "Bizim kültürümüzde ve inancımızda en kıymetli eşref-i mahlukat insandır. Kendini değerli hisseden insan görevini de en iyi şekilde yapar. Hem kamu çalışanlarımıza hem de geleceğimizin teminatı yavrularımıza ne kadar iyi sahip çıkabilirsek, onların eksikliklerini giderip, isteklerini ne kadar iyi  yerine getirebilirsek geleceğimize o kadar umutla bakabiliriz" dedi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !