UŞAK MONTESSORİ VAKFI ANAOKULU’NDAN MUHARREMŞAH KÖYÜ OKULUNA ANLAMLI ZİYARET

Tarih: 30-12-2017

UŞAK MONTESSORİ VAKFI ANAOKULU’NDAN MUHARREMŞAH KÖYÜ OKULUNA ANLAMLI ZİYARET Uşak Montessori Vakfı Anaokulu orta yaş grubu öğrencileri ve öğretmenleri “Sende Bir Çocuğun Mutluluğu Ol” projesi kapsamında Uşak Muharremşah İlk ve Ortaokulu öğrencilerini ziyaret ederek hazırladıkları hediyelerle öğrencileri sevindirdi.

“Sende bir çocuğun mutluluğu ol” projesi kapsamında yapılan ziyarete Uşak Montessori Vakfı Anaokulu Müdürü Sevgi Yılmaz, Orta yaş grubu öğretmenleri Gamze Kervan, Dilek Doğan, Uşak Montessori Vakfı Anaokulu öğrencileri ve Uşak Muharremşah İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve idareciler katılım sağladı.

Düzenlenen bu ziyaret kapsamında bir konuşma yapan Uşak Montessori Vakfı Anaokulu Müdürü Sevgi Yılmaz, köy okullarında eğitim gören öğrencilerin başarısına katkıda bulunmak amacıyla Muharremşah Köyü İlk ve Ortaokulu’na bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.
Uşak Montessori Vakfı Anaokulu Müdürü Sevgi Yılmaz, “Velilerimizin ve öğretmenlerimizin desteğiyle birlikte köy okullarını ziyaret ederek, minik yüreklerde büyük tebessümler oluşturmaya çalışıyoruz. Bugün burada “Sende bir çocuğun mutluluğu ol” projesi kapsamında köy okulunda okuyan imkanları kısıtlı öğrencilerimizi ziyaret ederek minik öğrencilerimizin hazırladığı paketleri hediye ediyoruz. Hem köylerdeki öğrenci kardeşlerimizin yüzlerinde tebessüm oluyoruz, hem de imkan sağlayarak farkındalık oluşturuyoruz” dedi.

Uşak Montessori Vakfı Anaokulu Müdürü Sevgi Yılmaz, “Hemen hemen herkesin içinde olan o yardımseverlik, insanlara ışık olma hayali kendimi bildim bileli benim de hep içimde bir yerlerdeydi. Kurumum bünyesinde velilerimizin de desteği ile sosyal sorumluluk projeleri ile çocuklarımıza yardımseverliği öğretip, bir başka çocuğun Mutluluğu olmaya çalışıyoruz. Desteklerin küçüğü büyüğü Yok, zincir sizinle büyüyor. Daha çok çocuğun ve ailenin yüzü gülüyor. Zamanla daha güzel işler yapmayı umut ediyorum” şeklinde konuştu.
 
Program, hediyelerin dağıtılmasının ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !