Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi, Banaz Şehit Sadık Kozak Anadolu Lisesi kız öğrencilerine giyim malzemeleri dağıttı

Tarih: 05-01-2018

Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi, Banaz Şehit Sadık Kozak Anadolu Lisesi kız öğrencilerine giyim malzemeleri dağıttı Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi, Uşak Valiliği ve İl Jandarma Komutanlığınca düzenlenen programda Banaz Şehit Sadık Kozak Anadolu Lisesi  kız öğrencilerine giyim malzemeleri dağıttı.
 
Banaz Şehit Sadık Kozak Anadolu Lisesi pansiyonu yemekhanesinde gerçekleştirilen törene Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi’nin yanı sıra, İl Jandarma Komutanı J.Albay Yalçın Baysal, Banaz Kaymakam V. Önder Çengel, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, okul idareci ve öğretmenleri ile öğrenciler katıldı.
 
Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi, Devletin, her zaman, her konuda vatandaşın yanında olduğunu vurgulayarak, bu kapsamda geleceğimiz olan öğrencilerimizin de her türlü ihtiyacının karşılanması için azami gayretin gösterildiğini ifade etti.
 
Konuşmaların ardından Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir Hanımefendi ve protokol tarafından Banaz Şehit Sadık Kozak Anadolu Lisesi  kız öğrencilerine giyim malzemeleri dağıtılıp hatıra fotoğrafı çektirildi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !