BAŞKAN CAHAN, AŞİGOLARIN İSTEĞİNİ KIRMADI! Şampiyonluk Kutlamalarına Yıldız Tilbe Müjdesi''

Tarih: 06-01-2018

BAŞKAN CAHAN, AŞİGOLARIN İSTEĞİNİ KIRMADI!  Şampiyonluk Kutlamalarına Yıldız Tilbe Müjdesi'' Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kendi kişisel sosyal medya hesabı üzerinden UTAŞ Uşakspor'un taraftar grubu Aşigolar'ın yaptığı paylaşımın altına yazdığı yorum ile gönülleri fethetti.

UTAŞ Uşakspor'un ''Aşigolar'' mahlaslı taraftar grubu, bu gece Facebook'ta ki ''Uşakspor'' adlı taraftar sayfası üzerinden yaptığı paylaşımla, dikkatleri üzerine çekti. Aşigolar, taraftar grubu lideri ''Mehmet Reis'' olarak anılan Mehmet Dündaroğlu'na öncelikle teşekkürlerini iletti, ardından da UTAŞ Uşakspor'un şampiyon olması halinde kendisinin Uşak'ta Yıldız Tilbe konserinin yapılmasına aracı olmasını rica etti.

Kısa sürede yayılan bu çağrıya Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'da sessiz kalmadı.   Uşak'ta yönetimin devralınmasından bu yana spora ve sporcuya desteklerini esirgemeyen Başkan Cahan, son olarak bu paylaşıma yazdığı ''Aşigoların ve Mehmet' imin isteği başımız üstüne... Yeterki şampiyonluk gelsin, Yıldız Tilbe size feda olsun..'' cümleleri ile taraflı tarafsız her kesimin saygısını ve hoşnutluğunu kazanmayı başardı. Kısa sürede büyük yankı uyandıran ve oldukça heyecan yaratan yorumun altını Uşaklı taraftarlar teşekkür ve minnet mesajları ile doldurdu. Taraftarlar, ''Başkanım, kardeşlerimizin isteğini kırmadığınız için çok teşekkürler, nice beraber şampiyonluklara'' ve ''Başkanımız Nurullah Cahan olduğu sürece bu takım inşallah şampiyon olacak  ve başkanımız sadece Yıldız Tilbe'yi getirmekle kalmaz, Uşak halkına özel 'Yıldızlar Geçidi' bile düzenler.'' yorumlarında bulundu. Ayrıca UTAŞ Uşakspor kulüp yöneticileri Fatih Kandemir ve Feyyaz Atalay da bu samimi yorumu yanıtsız bırakmadı. UTAŞ Uşakspor taraftar grubu lideri Mehmet Dündaroğlu da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 19- 20 Ocak'ta yapacağı Uşak ziyareti ile birlikte Uşaklıları heyecanlandıracak önemli duyuruları olacağını belirtti ve taraftarlardan beklemede kalmalarını rica etti.
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !