UŞAK MONTESSORİ VAKFI ANAOKULU VELİLERİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Tarih: 09-01-2018

UŞAK MONTESSORİ VAKFI ANAOKULU  VELİLERİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ Uşak Montessori Vakfı Anaokulu tarafından düzenlenen “Tanışma ve Kaynaşma Kahvaltısına” veliler küçük yaş grubu öğrencileri katılım sağladı. Düzenlenen Kahvaltı etkinliği sayesinde minikler güzel bir gün geçirirken velilerde tanışma ve kaynaşma fırsatı buldu.

Geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir konuşma yapan Uşak Montessori Vakfı Anaokulu Müdürü Sevgi Yılmaz, “Bu kahvaltı etkinliğini velilerimizin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin kaynaşıp tanışması için gerçekleştirdik. Bu enerji ile daha da güzel etkinliklere hep beraber imza atacağız. Çocuklarımızın eğitim öğretim gördüğü, her geçen gün yeni bilgilerle donatıldığı ve sosyalleştiği okullarımıza her zaman sahip çıkmalıyız. Okul velisiyle, öğrencisi ve öğretmeniyle bir ailedir. Bu aile için elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmalıyız.” Diyerek okul-aile işbirliğinin önemini vurguladı.

Uşak Montessori Vakfı Anaokulu Müdürü Sevgi Yılmaz, “Bu tür etkinliklere katılımın çocuğunuzun okul başarısını ve sosyal hayatını olumlu etkilediğini göreceksiniz. Bu sebeple bu etkinliğimize katılımınız beni ve öğretmen arkadaşlarımı ziyadesiyle memnun ettiğini bilmenizi isterim. Eminim aramızda olamayan velilerimiz de sizlerden aldıkları geribildirim sayesinde daha sonraki etkinliklere katılım sağlayacaklardır. Sizlere katılımlarınız için; okul aile birliği üyelerini de yapmış oldukları organizasyon için teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Veliler arasında birlik ve beraberlik duygularının arttığı kahvaltıda katılımcılar güzel bir hafta sonu kahvaltısı geçirmenin mutluluğunu paylaştı.
Düzenlenen Kahvaltının ardından çocuklar, veliler ve öğretmenler hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !