Özdilek Uşak Alışveriş Merkezi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Kafe Safahat’ta basın kahvaltısı düzenledi

Tarih: 13-01-2018

Özdilek Uşak Alışveriş Merkezi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Kafe Safahat’ta basın kahvaltısı düzenledi Özdilek Uşak AVM; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Uşaklı basın mensuplarını, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kafe Safahat’ta ağırladı.
 
Özdilek Uşak AVM Müdürü Erkan Ubay ile Pazarlama ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zennure Çınar: “ Geleneksel hale getirdiğimiz Gazeteciler Günü Basın Daveti’ne katılan tüm gazetecilerimize teşekkür ederiz. Özdilek AVM olarak Uşak’ta bulunan tüm gazetecilerin Gazeteciler Günü’nü kutluyor; Uşak’ın nabzını tutan basın mensuplarını, mesleklerini yerine getirmek için verdikleri emekten ve yaptıkları fedakarlıklardan dolayı tebrik ediyoruz. Özdilek Uşak AVM olarak Uşak halkına, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızı en üst seviyelere çıkarmak hedefindeyiz. Bu noktada siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızın desteğini bizden esirgemeyeceğine inanıyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.” dediler.
 
Açıldığı günden beri yaklaşık 2 milyon ziyaretçiyle buluşan Özdilek Uşak AVM, 19 Ağustos 2016’dan bu yana Uşak halkına hizmet vermeye devam etmektedir.
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !