ZEKA Yönetim Kurulu 2018 yılının ilk toplantısını Afyonkarahisar'da yaptı.

Tarih: 01-02-2018

ZEKA Yönetim Kurulu 2018 yılının ilk toplantısını Afyonkarahisar'da yaptı. Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerinin içinde yer aldığı Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılının ilk yönetim kurulu toplantısı Afyonkarahisar'da gerçekleştirildi.
 
Akrones Termal Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Vali Salim Demir'in yanı sıra Kütahya Valisi ve Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Nayir, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile ZEKA Genel Sekreteri Yusuf Balcı katıldı.
 
Vali Nayir, toplantı öncesi yaptığı açıklamada, "Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2018 yılı ilk yönetim kurulu toplantısı için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu günkü toplantımızda görüşeceğimiz gündem maddeleri, personel istihdamı mülakat sınavı sonuçlarının görüşülmesi, projelerle ilgili taleplerin gelişmelerin görüşülmesi, 2 toplantı arası ajans faaliyetlerinin görüşülmesi, 2017 yılı Aralık ayı ve yıllık gelir gider cetvelinin görüşülmesi olarak belirlendi." diye konuştu.
 
Toplantıda ilk olarak 9 uzman ve bir iç denetçi alımına yönelik geçmiş dönemde yapılan personel istihdamı mülakat sınav sonuçlarını görüşeceklerini dile getiren Vali Nayir, şunları kaydetti:
"Daha önceki toplantılarda de ifade ettiğimiz üzere mevzuatımızın izin verdiği ölçüde projelerin uygulanmasını kolaylaştırmak adına yararlanıcılarımızdan gelen talepleri olumlu karşılıyor ve bu hususta her zaman yapıcı olmaya azami gayret gösteriyoruz. Toplantımızın bölgemize ve ülkemize hayırlı olması temennileri ile sözlerime son veriyor katılım sağladığınız için teşekkür ediyorum."
 
Kütahya Valisi ve Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Nayir’ın konuşmasının ardından basına kapalı devam eden toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !