FAİLİ MEÇHUL HIRSIZLIK OLAYLARI BİR BİR ÇÖZÜLÜYOR

Tarih: 10-02-2018

FAİLİ MEÇHUL HIRSIZLIK OLAYLARI BİR BİR ÇÖZÜLÜYOR Uşak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerince yürütülen çalışmalar sonucunda faili meçhul hırsızlık olaylarının bir bir çözüldüğü bildirildi.

Uşak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube görevlilerince Uşak’ta farklı tarihlerde ve adreslerde meydana gelen Faili Meçhul Hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde;
- Otodan Hırsızlık (7),
- İş Yerinden Hırsızlık (2),
- Motosiklet Hırsızlığı (1),
- Mala Zarar Verme (1) olmak üzere toplam (11) ayrı olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen (10) şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan şahısların; 
12-15 yaş aralığında bulunan (7) çocuk,
15-18 yaş aralığında bulunan (2) çocuk,
18 yaş üstü (1) şahıs oldukları ve birçoğunun Hırsızlık suçundan kayıtlarının bulunduğu tespit edildiği bildirildi.

Gerçekleşen hırsızlık olayları ile ilgili (7) adet Oto Teybi, (2) adet Oto Hoparlörü ve (1) adet Motosiklet ele geçirilerek muhafaza altına alındı.

Olay ile ilgili gözaltına alınan (10) şüpheli şahıstan (9)’u serbest kalırken, (1) şüpheli tutuklanarak ceza evine gönderildi.
Uşak Emniyet Müdürlüğü ,vatandaşların kazanmış oldukları emeklerinizin sömürülmesini engellemek ve yaşanabilecek bir mağduriyeti önlemek amacıyla yapılan çalışmalarının artırılarak ve kararlı bir şekilde devam edeceği konusunda oldukça kararlı olduklarını açıkladı.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !