LİDER KILCANSPOR, SELÇİKLER BELEDİYE SPOR’U 4-1 MAĞLUP ETTİ

Tarih: 27-02-2018

LİDER KILCANSPOR, SELÇİKLER BELEDİYE SPOR’U 4-1 MAĞLUP ETTİ Uşak 2. Amatör Küme, A Grubunda mücadele eden Lider Kılcanspor, geçtiğimiz Pazar günü Uşak Kalfa Sahasında konuk ettiği Selçikler Belediye Spor’u 4-1 mağlup etti.

Lider Kılcanspor bu sonuçla puanını 10’a yükseltti ve liderliğini sürdürmüş oldu.

Karşılaşmanın İlk dakikalarında rakibine baskı kurmaya çalışan Kılcanspor, Beyhan’ın ara pasıyla topla buluşan Nazif, topu kalecinin yanından  ağlarla buluşturdu ve takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti. Golden sonra ataklarını sıklaştıran Kılcanspor, sayısız girdiği gol pozisyonlarını cömertce harcadı. karşılaşmanın ilk yarısında başka gol sesi çıkmayınca, karlılaşmanın ilk yarısını Kılcanspor 1-0’lık skorla üstün tamamladı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına Kılcanspor ve Selçikler Belediyespor, hızlı başladı. Rakip kalede atak hazırlığında bulunan KılcanSpor, ceza sahası kenarından Nazifin ceza sahası içine gönderdiği adrese teslim ortasını, ceza sahası içinde Beyhan göğsü ile düzeltip nefis bir şut çıkarttı ve Selçikler kalecisini mağlup ederek topu ağlarla buluşturdu ve takımını 2-0 öne geçiren golü kaydetti.

Kılcanspor savunmadan çıkarken kaptırdığı top sonucunda, topla hızlı çıkan Selçikler Belediyespor durumu 2-1 yaptı.  Golden sonra hemen karşılık vermek isteyen Kılcanspor, Mustafa’nın ceza sahası içinden kaydettiği golle durumu 3-1’e getirdi.

Karşılaşmanın son bölümlerine girilirken atak hazırlığında olan Kılcanspor, Okay’ın ceza sahası içerisinde düşürülmesi sonucu, penaltı atışı kazandı. Kazanılan penaltı atışını Okay Demir sert ve düzgün bir vuruşla ağlarla buluşturdu ve durumu 4-1’e getirdi. Maçın kalan kısmında başka gol olmayınca, karşılaşmayı Kılcanspor 4-1’lik skorla kazandı.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !