UŞAK BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN HOŞ GELDİNİZ ÇİÇEĞİ

Tarih: 03-03-2018

UŞAK BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN HOŞ GELDİNİZ ÇİÇEĞİ Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 19.hafta maçında evinde Beşiktaş’ ağırlayacak olan Muratbey Uşak basketol takımında tek hedet galibiyet.

Muratbey Uşak kümede kalma mücadelesi için çok büyük önem taşıyan bu maça, taraftarlarını davet ederek destek olmalarını istiyor. Uşak Üniversitesi Spor Salonu'ndaki maçın başlama saati  13.00 olurken karşılaşmanın bilet fiyatlarının ise 20 TL olduğu bildirildi.

Diğer taraftan Uşak Beşiktaşlılar Derneği, Beşiktaş Sampo Japon basketbol takımının kaldığı Ramada Otel’e giderek, antrenör Ufuk Sarıca’ya çiçek vererek hoş geldiniz dediler. Uşak Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cem Dikmen ve yönetim kurulu üyelerinin bu nezaketine teşekkür eden Beşiktaş antrenörü Ufuk Sarıca, Beşiktaş’ın cezası nedeniyle seyirci alınmayacak olmasına dikkat çekerek, centilmence bir maç olması temennisinde bulundu. Dün sabah saatlerinde Özel uçakla Uşak’a gelen Beşiktaş basketbol takımı, şampiyonluk hedefinde bu maçı kazanmak isteyecek, diğer taraftan da oynanan 18 maçta sadece 4 maç kazanarak düşme hattından kurtulmak isteyecek olan Muratbey Uşak basketbol takımının alacağı bir galibiyetin çok büyük önemi olacak.
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !