UŞAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE AÇILAN SERGİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Tarih: 11-04-2018

UŞAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE AÇILAN SERGİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ 2012 - 2013 yılında, Grafik ve Fotoğrafçılık alanından mezun olan ve şuan Uşak Üniversitesi Resim Bölümünde eğitimlerine devam eden Sümeyye Umutlu ve Emine İdis, mezun oldukları Uşak Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesinde resim sergisi açtı.

Sergiye Uşak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mustafa Kula, Uşak Üniversitesi Resim Bölüm Başkanı Zafer Güngen, Uşak Üniversitesi Resim Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Nazan Düz, Uşak Üniversitesi Resim Bölümü Öğretim Görevlisi Evrim Özeskici, Uşak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik Tasarım Bölümü Öğretmenleri Yasemin Savaş ve  Rabia Tolu katıldı.

Okul Müdürü Mustafa Kula, Uşak Üniversitesi Resim Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr.Nazan Düz ve Uşak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik Tasarım Bölümü Öğretmenleri, sergi alanında sergilenen resimler hakkında, öğrencilerden bilgiler aldı.

Uşak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mustafa Kula yaptığı açıklamada; “Mezun öğrencilerimizin, yapmış olduları el emeği resimlerini okulumuzda sergilemeleri, bizler için onur verici bir durum. Bu bağlamda, bu sergiye vesile olan mezun öğrencilerimizi tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Daha sonra Okul Müdürü Mustafa Kula ve Uşak Üniversitesi Resim Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Nazan Düz tarafından, sergi açan mezun öğrencilere Teşekkür Sertifikası verildi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !