Vali Salim Demir, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve emniyet personelini makamında kabul etti

Tarih: 11-04-2018

Vali Salim Demir, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve emniyet personelini makamında kabul etti Vali Salim Demir, Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yılı etkinlikleri çerçevesinde İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve emniyet personelini makamında kabul etti.

Kabulde konuşan Vali Salim Demir, Türk Polis Teşkilatı'nın kurulduğu günden beri başta asayiş olmak üzere, toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması noktasında önemli görevler ifa ettiğini söyledi.
 
Vali Salim Demir konuşmasına şöyle devam etti, “Emniyet teşkilatımız, mesai mefhumu gözetmeksizin vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, halkımızın canını ve malını korumak için büyük bir özveri ile mücadele etmektedir. Milletimizin birlik ve beraberliğine yapılan tehditleri bertaraf ederek, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için gece gündüz çalışan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıldönümünü kutlar, gazi olan ve tedavileri devam eden emniyet mensuplarımıza acil şifalar, şehit olan emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Ayrıca ilimizin huzuru ve güvenliği için fedakârca görev yapan polislerimize ve değerli ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !