UTAŞ UŞAKSPOR KARATE TAKIMI, BELGRAD’TA TARİH YAZDI

Tarih: 04-05-2018

UTAŞ UŞAKSPOR KARATE TAKIMI, BELGRAD’TA TARİH YAZDI 27 – 29 Nisan tarihleri arasında Sırbistan’ın Belgrad bölgesinde gerçekleşen, 23. Minik Yıldızlar Balkan Şampiyonasına katılan UTAŞ Uşakspor Karate takımı, turnuvada olağan üstü bir başarı gösterek tarih yazdı.

UTAŞ Uşakspor Karate Takımından; “Süleyman Aydemir Balkan Şampiyonu, Rafet Ege İnan Kata Balkan Şampiyonu, Yusuf Türkmen Balkan Şampiyonu, Sümeyra Gürbüz Balkan İkincisi, Mustafa Esat İnan Balkan İkincisi, Rafet Ege İnan ise Kumite Balkan üçüncüsü oldu.”

UTAŞ Uşakspor Karate Takımı Antrenörü Dinçer Güngör yaptığı açıklamada; “İlk önce Uşak’tan Milli Takıma Sporcu verme  hayalini Kuruyorduk. Daha sonra Balkan Şampiyonasın da derece elde etmenin hayalini. Bu bizim sınavımızdı, çünkü işimiz buydu ve en iyisi olmamız gerekiyordu. Çünkü Ülkemizi temsil ediyorduk. Allaha Şükürler Olsunki, Belgrad’ta öğrencilerimizle beraber harika işler başardığımız için çok mutluyum” dedi.

Ayrıca Uşak’ta bir ilke imza atarak, Milli Takım Antrenörlüğüne  seçildiğini aktaran Antrenör Dinçer Güngör; “Milli Takım Antrenörü olarak seçildiğim için gururlu ve mutluyum. Ülkem için, Bayrağım için ve Şehrim için çalışmalarımızı aynı ciddiyetle sürdüreceğim” diyerek sözlerine son verdi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !