BBYEGM AFYON BÖLGE MÜDÜRÜ UŞAK MEDYASIYLA TANIŞTI

Tarih: 07-05-2018

BBYEGM AFYON BÖLGE MÜDÜRÜ UŞAK MEDYASIYLA TANIŞTI Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Afyonkarahisar Bölge Müdürü Münire Şerife Burcu, Uşak’ta faaliyet gösteren gazeteler ve televizyonları ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Bu çerçevede ilk olarak Uşak Öğretmenevinde toplu bir görüşme gerçekleştirildi. Toplantıya Uşak’ta görev yapan yazılı ve görsel medya mensupları katıldı. Gazetecilerin istek ve taleplerini alan ,Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Afyonkarahisar Bölge Müdürü Münire Şerife Burcu, görev 5 ay önce geldiğini ilk ziyaretini Uşak’a yaptığını belirterek Uşak medyasıyla tanışmaktan son derece memnun olduğunu söyledi.

Diğer taraftan ise,Uşak’ta faaliyet gösteren gazete ve televizyonları da yerinde ziyaret eden Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Afyonkarahisar Bölge Müdürü Münire Şerife Burcu,Uşak Olay Medya’da da incelemelerde bulundu. Aynı zamanda Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olan Abdurrahman Yavuz,bu ziyaretten son derece memnun olduklarını ve en kısa zamanda iadeyi ziyerete Afyon’a gideceklerini söyledi. Bu ziyaret sırasında Özege Tv sahibi Durdu Dogan ve genel yayin yonetmeni  Kübra Argin da  hazir bulunarak Müdür Burcu’dan birtakım taleplerini ve sorunlarını anlatarak çözümü konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !