UTAŞ UŞAKSPOR KARATE TAKIMI, MİLLİ TAKIMA SPORCU GÖNDERMEYE DEVAM EDİYOR

Tarih: 23-05-2018

UTAŞ UŞAKSPOR KARATE TAKIMI, MİLLİ TAKIMA SPORCU GÖNDERMEYE DEVAM EDİYOR Genç yıldızları bünyesinde barındıran UTAŞ Uşakspor Karate Takımı, Milli takımlara sporcu göndermeye devam ediyor.

Bu çerçevede, “25 – 27 Mayıs’ta” Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’da yapılacak olan ve Dünya Karate Federasyonu faaliyet programında yer alan, 1.Dünya Gençlik Karate Liginde bir sporcuyla ülkemizi temsil edecek. 3 haftadır Milli takım kampında bulunan UTAŞ Uşakspor Karate Takımı sporcusu Hatice Kozaklı, Çarşamba günü müsabakalar için Bulgaristan’a gidecek.

Milli Takıma Sporcu göndermekten gurur ve mutluluk duyduklarını ifade eden başarılı Karate Antrenörleri ve aynı zamanda Milli Takım Antrenörü H.Dinçer Güngör ve Özlem Akkoyun şunları söyledi;  “Böylesine Büyük Bir Turnuva İçin Milli Takıma Sporcu verebilmek, tüm İller için mucize iken, bizler çok çalışarak ve çok çabalayarak kamplara gittik. Diğer İller ile ortak antrenmanlar yaptık. Farklı sporcular İle antrenmanlar yaptık ve başardık. Uşak’ımızın adını tüm Türkiye’ye duyuracağız demiştik duyurduk, sırada tüm Dünya’ya duyuracağız diye konuştular.”

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !