SUÇ MAKİNASI 2 KİŞİ UYUŞTURUCU İLE YAKALNDI

Tarih: 03-07-2018

SUÇ MAKİNASI 2 KİŞİ UYUŞTURUCU İLE YAKALNDI Uşak Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince vatandaşların huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamasını temin etmek, kamu düzenini sağlamak, aranan şahısların yakalanması amacıyla yapılan çalışmalar sırasında18 yıl hapis cezası bulunan 2 kişiyi yakaladı.

Edinilen bilgiye göre; 5   ayrı suçtan 10 YIL, 2 ayrı suçtan 8 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan 2 kişi yapılan sorgulama sonrası adliyeye sevk edildi ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Uşak Emniyet Müdürlüğü ,yaptığı yazılı açıklamada; “Narkotik Şube Müdürlüğünce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticaretinin önlenmesi ve sokak satıcılarına ulaşmadan engellenmesi amacıyla yapılan çalışmada, Şüphe üzerine kontrolü yapılan şahıs üzerinden 9 gram METAMFETAMİN uyuşturucu maddesi ele geçirildi ve şahıs adli mercilere sevk edildi.

Uşak Emniyet Müdürlüğün’den yapılan açıklamada; “Devletimizin ve milletimizin menfaati için suçların işlenmeden önlenmesi, suç işleyenlerin ise yakalanarak adalet önüne çıkarılması için kanunun vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde çalışmalarımız kararlılıkla ve aralıksız devam etmektedir.” dedi.
 

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !