UTAŞ UŞAKSPOR, YENİ SEZON HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

Tarih: 11-07-2018

UTAŞ UŞAKSPOR, YENİ SEZON HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından UTAŞ Uşakspor, yeni sezon hazırlıklarını teknik direktör Hakan Şapçı yönetiminde, dün yaptığı akşam antrenmanıyla sürdürdü.

Antrenman öncesi Uşakspor yönetimi kurban adağında bulunurak, sakatlıksız kazasız bir sezon temennisinde bulundu.

Antrenman takım halinde yapılan düz koşu ile başlarken, daha sonra yapılan kondisyon çalışmalarıyla devam etti. Antrenmanda oyuncularının durumlarını yakından takip eden teknik direktör Hakan Şapçı, zaman zaman oyuncularıyla da şakalaştı.

Antrenman esnasında açıklamalarda bulunan teknik direktör Hakan Şapçı şunları söyledi; “öncelikle yeni sezon bir kez daha Uşakspor’umuz için hayırlı uğurlu olsun. Geçen sene elde edilen şampiyonluğunun ardından, bu senede taraftarlarımız bizden büyük bir beklenti içerisindeler. Kadromuzu en iyi şekilde oluşturup şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

Teknik direktör Hakan Şapçı yapılan transferler ve yapacakları hazırlık karşılaşmaları hakkında da bilgiler verdi. Hakan Şapçı; “şu ana kadar 8 tane transfer gerçekleştirdik. Son olarakta 2 yeni oyuncuyla anlaşmış durumdayız. En yakın zamanda onlarda aramıza katılacaklar. İhtiyaç olması durumunda ise 1 ya da 2 transfer yapabiliriz” dedi. Şapçı; “Hazırlık kampı süresince 7 veya 8 tane hazırlık karşılaşması oynayacaklarını belirtti.

Son olarakta bu sezon mücadele edecekleri “Beyaz Grubu” değerlendiren teknik direktör Hakan Şapçı şunları söyledi; “Grubumuzda çok iyi takımlar var. Görüyorumki bu sezonki mücadeleler bir hayli zorlu ve çetin geçecek. Oyuncularıma güveniyorum. Taraftarlarımızla beraber iç sahadaki avantajımızı en iyi şekilde değerlendirip, gurubu şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !