Uşak'ta 8 Ayrı Olayda 2’si Yabancı Uyruklu 11 Kişi yakalandı

Tarih: 28-07-2018

Uşak'ta 8 Ayrı Olayda 2’si Yabancı Uyruklu 11 Kişi yakalandı Uşak İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda uyuşturucu madde ticareti yaptığı belirlenen 11 kişi yakalanırken çeşitli miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre il genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik çalışmalarda 2'si yabancı uyruklu 11 kişi, uyuşturucu madde ticaretinden yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların ikametlerinde ve üzerinde yapılan aramalarda uyuşturucu maddelerden satışa hazır 12 gram fişek halinde metemfetamin maddesi, 8.5 gram esrar, 2.60 gram eroin maddesi ele geçirildi.

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada,"Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile mücadelemiz etkin ve kararlılıkla devam edilecektir"denildi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !