Vali Salim Demir “Uşak Havalimanı uçak seferleri ağustos ayında hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlar için yeniden düzenlendi”

Tarih: 31-07-2018

Vali Salim Demir “Uşak Havalimanı uçak seferleri ağustos ayında hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlar için yeniden düzenlendi” İlimizde hizmet vermekte olan Uşak Havalimanı Ağustos ayı uçak seferlerine ilişkin yeni bir düzenleme yapıldı.

Buna göre, Ağustos ayı içinde haftanın üç günü; Salı, Cuma ve Pazar günleri İstanbul-Uşak arasında uçak seferi düzenlenecek.
 
Vali Salim Demir, ağustos ayı yurt içi tarifeli sefer programıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ilimizden kalkan uçağın İstanbul’a oradan da dünyanın her noktasına uçulabilmesine imkân sağladığını ifade etti.
 
Vali Salim Demir “Uçak seferlerinin, uçuş süresinin kısalığı gibi önemli bir avantaj sağlaması sebebiyle imkân sağlandığında ve sefer konulduğunda vatandaşlarımız hava yolunu tercih ediyorlar. İstanbul-Uşak arasında haftada karşılıklı olarak düzenlenen üç sefere ilave olarak bu yıl, yurt dışı charter sefer programı kapsamında 25 Ağustos 2018 tarihinde Almanya’nın Dusseldorf şehrinden Uşak’a uçuş gerçekleştirilecek, aynı gün Uşak’tan Almanya’nın Köln şehrine de sefer düzenlenecek” dedi.

Paylaş
Yorumlar - Bu Habere 0 Yorum Yapılmış.
Düşüncelerini Paylaş !