18.07.2016

​“CUNTA BOZUNTULARINA DEMOKRASİ DERSİ VERDİK”

Uşak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdurrahman Yavuz, cunta bozuntularına demokrasi dersi verdiklerini ifade ederek, “Onbinlerce Uşaklı cadde ve sokaklara dökülerek peygamber ocağımızdaki bir avuç cuntacı vatan hainine en güzel cevabı vermiştir” dedi.

Uşak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdurrahman Yavuz, bir grup askerin darbe girişiminde bulunmasıyla ilgili şu ifadelere yer verdi;
“Tüm Türkiye'de olduğu gibi Uşak meydanında da cuntacı bozuntularına demokrasi dersini verdik. On binlerce Uşaklı Cadde ve sokaklara dökülerek peygamber ocağımızdaki bir avuç cuntacı vatan hainine en güzel cevabı vermiştir. Birlik ve beraberliğimize uzanan bu hain eller güzel Türkiye'mizin üzerinden çekilsin. Uşakta ve tüm Türkiye'deki meydanlardan yükselen bu sese kulak versinler. Türk halkının birlik ve beraberlik ruhu vatan sevgisi, dış güçlerin oyuncağı olan bu cuntacı zihniyet iyi bilsin ki asla kirli emellerine kavuşamayacaklardır” dedi.
Yazarın Diğer Yazıları

» ​VALİ DEMİR, ”15 TEMMUZDA FETÖ’NÜN YAPTIĞ Devamı » » İSTİKLAL MARŞI’MIZA SAYGISIZLIK YAPAN IRA Devamı » » SATILIK DEVLET HEM DE BAHÇELİ Devamı » » YENİ VALİ MEDYAYA ÖNEM VERİYOR’ DEDİK AMA Devamı » » REKTÖR ÇELİK,ÇELİK GİBİ ÇIKTI Devamı » » TANZANYA’DAKİ OKUL SKANDALI Devamı » » UŞAK’A YENİ BİR OLUŞUM GEREKLİ Devamı » » GAZETECİLER GÜNÜNE FRANSIZ KALANLAR.. Devamı » » CAFER ŞAHİN MERKEZE,DERS OLSUN HERKEZE Devamı » » BAYRAM HEDİYESİ Devamı » » UŞAK BU KADAR MI SAHİPSİZ ..? Devamı » » CİNAYET OLAYINDAKİ SKANDALI JANDARMA GÖRD Devamı » » ZAT-I MUHTEREMİN MASKESİ Devamı » » BELEDİYE BAŞKANININ SÖZÜ GEÇMİYOR MU? Devamı » » DANSÖZE POLİS KORUMASI Devamı » » İÇİMİZ KAN AĞLIYOR Devamı » » 12 HAZİRAN’DAKİ DEPREM KAÇ ŞİDDETİNDE OLA Devamı » » EMNİYETTEKİ UÇKURUNA DÜŞKÜN POLİSLER Devamı » » ŞU UÇKUR MESELELERİ Devamı » » GAK DESEK OLMUYOR,GUK DESEK OLMUYOR Devamı »