19.07.2017

​VALİ DEMİR, ”15 TEMMUZDA FETÖ’NÜN YAPTIĞI İHANETİ UNUTMADIK”

Sincan Kaymakamı iken Uşak’a Vali olarak atanan Salim Demir’in 15 Temmuz 2016 tarihindeki hain darbe girişiminin engellenmesinde büyük çaba gösterdiğini, özellikle Akıncı Üssü’nün hainlerce kullanılamaması için pistin bombalanması dahil birçok konuda en önde saf tutarak mücadele vermesinin ödülü olarak Uşak’a Vali olarak ataması yapıldı. Elbetteki Sayın Demir’in daha önceki görev yerlerinde gösterdiği başarılar da bunda etken olmuştur.
15 Temmuz etkinlikleri öncesi Uşak’taki yerel medya  mensuplarıyla bir araya gelmek üzere düzenlenen tanışma toplantısında gördük ki, Sayın Demir, oldukça iddialı ve kararlı "FETÖ'nün yaptığı ihaneti unutmadık” diyen Vali Demir, bundan böyle Fetö ile mücadelede daha yoğun bir döneme imza atacak gibi gözüküyor.

ÖNCE UŞAK VALİSİYİM AMA KAYSERİLİ YÖNÜM DE VAR
Uşak’ta Valilik koltuğuna otur oturmaz Uşak’ı tanımaya, sorunlarını saptamaya başlayan Vali Demir, Uşak’ı henüz tanıma aşamasında olduğunu ancak  gördüğü kadarıyla, Uşak’ın 50-60 yıl öncesi çevre illerinin önünde iken şimdilerde geriye düştüğünü saptamış durumda olduğunu vurgulayarak, peşin hükümlü olmadığını tüm verileri görmeden bir karara varmanın sağlıklı olmayacağını belirterek,”ben öncelikle Uşak Valisiyim ama Kayseriliğim de var”diyerek, çetin ceviz olduğuna vurgu yaptı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Umarız Uşak’tan sonra daha büyük görevlere gidecek çalışmalar yapar. Hem Uşak kazanmış oluruz, hem de ülkemiz kazanmış olur….

BİR AVUÇ CUNTACI BOZUNTUSU
Tüm Türkiye’de olduğu gibi meydanları doldurarak, bu vatan haini Fetö’yü ve ülkemizi bölmeye yönelik darbe girişimde bulunanları bir kez daha lanetledik. Bu vatan hainlerine bir daha fırsat verilmeyeceğini en güzel şekilde gösterdik. Meydanları dolduran yaşlısı genci tüm vatandaşlarımız tek yürek halinde vatan sevgisiyle dolu yüreğiyle vatan haini bir avuç cuntacı bozuntusuna karşı kaykırarak; ” bizi asla bölemeyeceksiniz….”mesajını en güzel şekilde verdi. Vermeye de devam edeceğiz….

 
Yazarın Diğer Yazıları

» ​“CUNTA BOZUNTULARINA DEMOKRASİ DERSİ VER Devamı » » İSTİKLAL MARŞI’MIZA SAYGISIZLIK YAPAN IRA Devamı » » SATILIK DEVLET HEM DE BAHÇELİ Devamı » » YENİ VALİ MEDYAYA ÖNEM VERİYOR’ DEDİK AMA Devamı » » REKTÖR ÇELİK,ÇELİK GİBİ ÇIKTI Devamı » » TANZANYA’DAKİ OKUL SKANDALI Devamı » » UŞAK’A YENİ BİR OLUŞUM GEREKLİ Devamı » » GAZETECİLER GÜNÜNE FRANSIZ KALANLAR.. Devamı » » CAFER ŞAHİN MERKEZE,DERS OLSUN HERKEZE Devamı » » BAYRAM HEDİYESİ Devamı » » UŞAK BU KADAR MI SAHİPSİZ ..? Devamı » » CİNAYET OLAYINDAKİ SKANDALI JANDARMA GÖRD Devamı » » ZAT-I MUHTEREMİN MASKESİ Devamı » » BELEDİYE BAŞKANININ SÖZÜ GEÇMİYOR MU? Devamı » » DANSÖZE POLİS KORUMASI Devamı » » İÇİMİZ KAN AĞLIYOR Devamı » » 12 HAZİRAN’DAKİ DEPREM KAÇ ŞİDDETİNDE OLA Devamı » » EMNİYETTEKİ UÇKURUNA DÜŞKÜN POLİSLER Devamı » » ŞU UÇKUR MESELELERİ Devamı » » GAK DESEK OLMUYOR,GUK DESEK OLMUYOR Devamı »