ordu haber
Uşak Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

06:15 saat

22 July 2024

15 Muharrem 1446
Ümmetim hakkında en çok korktuğum kimse, ilmi (sadece) dilinde olan (itikadı bozuk, ilmiyle amel etmeyen) münafıklardır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

04:06

Güneş

05:49

Öğle

13:14

İkindi

17:07

Akşam

20:29

Yatsı

22:05

Uşak Namaz Vakitleri

Uşak Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 04:06 05:49 13:14 17:07 20:29 22:05
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:07 05:49 13:14 17:06 20:28 22:03
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:08 05:50 13:14 17:06 20:28 22:02
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:10 05:51 13:14 17:06 20:27 22:01
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:11 05:52 13:14 17:06 20:26 22:00
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:12 05:53 13:14 17:06 20:25 21:59
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:14 05:54 13:14 17:05 20:24 21:57
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:15 05:54 13:14 17:05 20:23 21:56
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:16 05:55 13:14 17:05 20:22 21:55
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:18 05:56 13:14 17:05 20:22 21:53
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:19 05:57 13:14 17:04 20:21 21:52
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:20 05:58 13:14 17:04 20:20 21:50
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:22 05:59 13:14 17:04 20:18 21:49
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:23 06:00 13:14 17:03 20:17 21:47
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:24 06:01 13:13 17:03 20:16 21:46
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:26 06:01 13:13 17:03 20:15 21:44
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:27 06:02 13:13 17:02 20:14 21:43
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:28 06:03 13:13 17:02 20:13 21:41
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:30 06:04 13:13 17:01 20:12 21:40
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:31 06:05 13:13 17:01 20:11 21:38
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:32 06:06 13:13 17:00 20:09 21:37
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:34 06:07 13:12 17:00 20:08 21:35
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:35 06:08 13:12 16:59 20:07 21:33
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:36 06:09 13:12 16:59 20:06 21:32
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:38 06:10 13:12 16:58 20:04 21:30
16 Aug Fri 10 Safer 1446 04:39 06:10 13:12 16:58 20:03 21:28
17 Aug Sat 11 Safer 1446 04:40 06:11 13:11 16:57 20:02 21:27
18 Aug Sun 12 Safer 1446 04:41 06:12 13:11 16:57 20:00 21:25
19 Aug Mon 13 Safer 1446 04:43 06:13 13:11 16:56 19:59 21:23
20 Aug Tue 14 Safer 1446 04:44 06:14 13:11 16:55 19:58 21:22
21 Aug Wed 15 Safer 1446 04:45 06:15 13:11 16:55 19:56 21:20