Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım ve Belediye Başkan Yardımcısı Serpil Keskin Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantı da İsmet Paşa Caddesi üzerinde hizmet veren esnaflar ile ve taşınmaz sahipleri bir araya geldi.

Ismetpasa Esnaf Usak Cephe Min

- Hiçbir Ücret Talep Edilmeyecek

Başkan Özkan Yalım,  geçtiğimiz sene önceki Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın talimatı ile Uşak Belediyesi tarafınsan yapılmış olan cephe düzenlemeleri ile ilgili herhangi bir ücret talep edilmeyeceği, masrafların tamamının Belediye tarafından karşılanacağının bilgisini verdi. Başkan Yalım, ayrıca şehrimizde devam eden ve yapılacak tüm projelerimizle alakalı esnaflarla görüş ve taleplerini dinledi.

Ismetpasa Esnaf Usak Cephe 1 Min

- Ne Olmuştu?

İsmetpaşa Caddesi 2021’de başlamış ve İsmetpaşa Caddesi’ndeki binaların tek tip beyaz renge boyanması sağlanmıştı. Tabelalarda da birliktelik oluşturulmuş ve daha sonra da caddeye sokak düzenlemesi yapılmıştı.  Cadde yenilenmesi adı altında yapılan proje kapsamında cephe kaplaması yapılan binaların sahiplerinden yapılan cephe kaplama ücretinin ödenmesi istenmişti. Ancak Cadde esnafı konuyu bireysel olarak mahkemeye taşımız ve ödenen ücretlerin geri iade edilmesi istenmişti.

Ismetpasa Esnaf Usak Cephe 2 Min

Editör: Ozan Yavuz