Ultra maraton koşucusu Akın Yeniceli Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster? ve 'Alan' yarışmalarına katılarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Akın Yeniceli Alan Yarismasi Atv Usak

- Hayatını Hiçe Sayarak Video Çekti

Seyir halinde olan otoyolda hem kendi hayatını hem de sürücülerin hayatını hiçe sayarak yanına aldığı kız arkadaşıyla birlikte oyun havası eşliğinde dakikalarca oynamaya devam etti.

Yoldan geçen arabalara el sallamayı da ihmal etmedi. Keyifli anlarını kendi sosyal medya hesabında paylaşan Yeniceli sosyal medya kullanıcıları tarafından linçe uğradı. Bunu gören Yeniceli tekrar paylaşım yaparak söylenenleri görmezden geldi.

Uşak’ın ünlü ultra maratoncusu ‘Koşan Adam’ lakaplı Akın Yeniceli, koştuğu maratonlar kadar espirili konuşmasıyla da dikkatleri üzerine çekerek Uşaklıların takdirini kazanmıştı.

Kanal D’de Beyazıt Öztürk’ün proğramına Uşak’ta başladığı koşusuyla yayan giden Akın Yeniceli Beyaz Şov proğramında da şovlarına devam etmiş ve ününe ün katmıştı.

- Cumhurbaşkanlığına Koşmuştu

Daha sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilen Akın Yeniceli, üzerindeki "Demokrasiye EVET, Darbeye Hayır" yazılı tişörtü ile her gün ortalama 40 kilometre koşarak Uşak'tan başladığı maratonu Ankara'da noktalamıştı.

- Eleştirilerin Hedefi Oldu, Yoruma Kapattı

Karayolu üzerinde müzik eşliğinde bayan arkadaşıyla oynadığı sahneleri sosyal medya hesaplarından yayınlaması tepkilere neden oldu. Gelen tepkiler üzerine videoyu yorumlara kapattı.

Seyir halinde olan otoyolda hem kendi hayatını hem de sürücülerin hayatını hiçe sayarak oyun havası eşliğinde dakikalarca oynayarak şov yapmasına bir anlam veremediklerini söyleyen takipçileri 'Gerçekten Uşaklıların sevgisini, takdirini kazanmış Uşaklıların gurur kaynağı olmuş birisinin bu tür davranışlarda bulunmasını kınıyoruz. Şaşkınlık içinde videoyu izledik. Bu hareketi sana yakıştıramadık.” şeklinde eleştirilerde bulundular.

Muhabir: Haber Merkezi