Ücretsiz eğitimler, sağlıklı nesiller yetiştirmek ve bilinçli anneler oluşturmak amacıyla düzenleniyor.

Hastaneden yapılan açıklamada, “Gebe Okulu, gebelik ve doğum sürecinin anne ve bebek açısından daha güvenli ve rahat geçmesini sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Anne adaylarını duygusal ve bedensel olarak doğuma hazırlamak, bu süreci daha kolay atlatmalarına yardımcı olmak için eğitimlerimiz devam ediyor. Eğitimlerimiz her ay düzenli olarak yapılmakta ve ücretsizdir,” denildi.

Gebelik Okulu Uşak 3

- Gebe Okulu Nedir?

Gebe Okulu, anne-baba adaylarını ve yakınlarını gebelik, doğum ve doğum sonrası dönem hakkında bilgilendiren, ayrıca anne adaylarına bu süreçle ilgili uygulamalı eğitimler sunan bir programdır. Eğitimlerde gebelik egzersizlerinden yeni doğan bakımına ve emzirme konularına kadar birçok önemli başlık ele alınıyor.

Gebelik Okulu Uşak 2

- Gebe Okulu Programı

Program, tüm gebelerin doğum öncesi, doğum ve doğum sonrası dönemlerle ilgili konularda bilgi sahibi olmalarını ve bilinçli doğum yapmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Gebelik Okulu Uşak 1

Normal doğum eylemi, ağrı yönetimi ve yeni rollerin benimsenmesi konularında bilgi ve beceri kazandırmayı hedefleyen Gebe Okulu, anne adaylarına kapsamlı bir rehberlik sunuyor.

Editör: Ozan Yavuz