MasterChef Türkiye’nin sevilen yarışmacılarından biri olan Uşaklı Hafize Melek Doygun, önceki turda sergilediği performansla 3'lü düelloya kalmıştı. Ancak Doygun, MasterChef Türkiye'deki yolculuğuna devam edemedi.

Usak Masterchef Hafize Melek Doygun 1

Türkiye’nin ilgiyle izlenen ve reyting rekortmeni programı MasterChef Türkiye, büyük heyecanla devam ediyor. Ön elemelerde yarışmacılar, hazırladıkları tabaklarla üst tura geçmeye çalıştı. Şu anda ise 3'lü düello eleme heyecanı yaşanıyor.

Usak Masterchef Hafize Melek Doygun 5

Yarışmaya Uşak'tan katılan Hafize Melek Doygun, 3'lü düello için önlüğü kazanmıştı. Doygun, yaptığı yemekle önlüğü kazanmış, Danilo Şef hayır oyu verse de iki evet oyu alarak üst tura geçmişti. Mehmet Şef ise daha ciddi bir hazırlık yapması konusunda onu uyarmıştı.

- Heyecan Doruktaydı

Mehmet, Kader ve Hafize Melek’in 3'lü düelloda ne pişireceği merak konusuydu. Bu heyecanı Mehmet Şef giderdi.

Hafize Doygun ve diğer yarışmacılardan bu turda saç tava ve yanına meyhane pilavı yapmaları istendi.

Usak Masterchef Hafize Melek Doygun 3

- Hafize 2. Oldu

Yarışmacılardan Kader, 3 kişi arasında en kötü performansı sergiledi ve ilk elenen isim oldu. Hafize Melek Doygun ise yaptığı yemekle şefleri ikna edemedi ve üst tura geçemedi. Bu turdan çıkan isim Mehmet oldu.

Usak Masterchef Hafize Melek Doygun 2

Mehmet Şef, Hafize’nin yemeğinin saç tava değil, tas kebabı olduğunu belirtti ve şu sözlerle neden elendiğini açıkladı:

“Etleri daha küçük doğramalıydın. Etlerin sertti. Kuş başına yakın etler doğrandı. Saç tavada bu kadar büyük et görmedim. Domatesler suyunu bıraktı ve eklenen etler tam pişmedi. İki farklı malzeme birleşince bambaşka bir yemek çıktı. Saç tavadan başka bir şey çıktı. Bu konulara çalışmalısın.” dedi.

UŞAKLI HAZİFE MELEK DOYGUN MASTERCHEF DÜELLO VİDEOSU İZLE

Usak Masterchef Hafize Melek Doygun 6Usak Masterchef Hafize Melek Doygun 7

Editör: Ozan Yavuz